برای عشقم نرگس

برای عشقم نرگس همونی ک دنیامه|نرگس و محمد

برای عشقم نرگس

برای عشقم نرگس همونی ک دنیامه|نرگس و محمد

برای عشقم نرگس

<<کسی ک عاشق باشه و پاکدامنی کنه مانند شهید از دنیا میره>>
این وب رو مخصوص عشقم،زندگیم وتمام ارزو هام نرگس ساختم برا اینکه بدونه چقدر دوسش دارم بدونه چه حسی دارم
بدونه ک همیشه عاشقشم امید وارم ک شما دوستانم بتونید برا عشقتون از این وب استفاده کنید

طبقه بندی موضوعی
مطالب پربحث‌تر

۱ مطلب در تیر ۱۳۹۵ ثبت شده است

*شیطان رجیم*

شیطان از جنس جن است و از اتش خلق شده است و قبل اینکه از بهشت رانده شود خداوند را بسیار عبادت میکرد به همین دلیل عزازیل نام گرفت. حضرت علی (ع) فرمود: شیطان هفتاد هزار (۷۰۰۰۰) سال خدارا عبادت کرده و فقط یک نماز دو رکعتی او چهار هزار سال (۴۰۰۰) طول کشید .

وقتی که خدا انسان را از خاک افرید و در بدن او از روح خود دمید به تمامی ملائکه دستور داد که بر ادم سجده کنند و همه سجده کردند به غیر از ابلیس , شیطان به خدا گفت :  من هفتاد هزار سال تو را عبادت کرده ام و خودت فرموده ای که هرکس مرا عبادت کند عبادتش را بی نتیجه نمیگذارم و عوضش را به او میدهم.

خداوند فرمود: هرچه ک میخواهی به تو عطا میکنم , شیطان گفت: 

اول اینکه  اجازه دهی تا روز قیامت بمانم . خداوند فرمود : تا آن روز به تو مهلت میدهم.

دوم اینکه_ درمقابل هریک از فرزندان آدم دو فرزند به من عطا کنی تا برای هریک از اولاد آدم دو فرزند را بگذارم تا انهارا به گمراهی بکشانند. خداوند بازهم قبول کرد.

سوم اینکه_ از تو میخواهم مرا در بدن اولاد آدم مثل خون جریان داشته باشم تا از هرجای بدن بتوانم آدم را به معصیت بکشانم.

چهارم  اینکه _  میخواهم اولاد آدم ما را نبیند ولی ما آنها را ببینیم.

پنجم اینکه _ میخواهم به من قدرتی دهی که به هر شکلی که میخواهم دربیایم و هرکجایی که میخواهم بتوانم بروم.

شیشم اینکه _میخواهم تا دم مرگ  پیش اولاد ادم باشم (یعنی حتی وقتی ملک الموت برای گرفتن و قبض روح به سراغ انسان می آید شیطان هم حاضر میشود و انسان را وسوسه میکند) امام بافر(ع)  می فرماید : هنگامی که انسان درحال جان کندن و جان دادن است بسیار تشنه میشود و در آن هنگام است ک شیطان با یک لیوان آب می آید و میگوید که ای انسان اگر بر من سجدن کنی و کافر شوی این آب را به تو میدهم و زمانی که ناامید میشود و موفق نمیشود شیطان آن آب را میریزد و میگوید که من از تو ببزارم و میرود.

هفتم اینکه _ از تو میخواهم که مرا بر سینه اولاد آدم مسلط گردانی تا او را وسوسه کنم. خداوند درپایان می فرماید : تمامی خواسته هایت را براورده میکنم ولی هرکس پیرو تو باشد اورا همراه تو به جهنم خواهم فرستاد. بعدشیطان میگوید : ای خدا به عزت و جلالت قسم که همه انسان هارا گمراه میکنم مگر عده ای معدود که بندگان خاص تو هستند. سپس گفت:  حالا که مرا بیرون میکنی جایی برا زندگی کردنم معین کن,' خداوند فرمود :تو را در حمام ها ( منظور حمام ها یعنی جاهای شلوغ, پر رفت و آمد) و هرجای دیگری ک محل رفت و آمد مردم است  قرار میدهم.

شیطان گفت : چگونه غذا بخورم؟ خداوند فرمود: سرهر سفره ای که نام من (بسم ا.. الرحمن الرحیم) برده نشود بنشین و با آنها که همچون حیوان گرسنه هستند غذا بخور , حضرت امام محمد باقر (ع) در این باره میفرماید : اگر اول غذا یادتان رفت بسم ا... الرحمن الرحیم  بگویید اخر غذا بگویید تا شیطان هرچه خورده برگرداند ,'

بعد شیطان گفت که خداوندا من به آب احتیاج دارم , خداوند فرمود که : آب تو شراب و هرچیز مست کننده باشد.

بعد گفت که برای من کتابی قرار بده خداوند فرمود که کتاب تو وشم (یعنی خالکوبی های بر روی بدن و تمامی کتاب های سحرو جادو) 

**اولین کسیم که سحر و جادو را به انسان اموخت خود شیطان بود.** 

بعد شیطان گفت که خداوندا برای من حدیثی و سخنی قرار بده, خداوند فرمود حدیث تو دروغ است , بعد گفت که برای من دام و وسیله شکار قرار بده , خداوند فرمود زنان را وسیله صید و به دام انداختن مردم قرار دادم . 

روزی حضرت محمد (ص) شیطان را  در مسجدالحرام دید پیش او رفت و به او گفت که ای ملعون چرا ناراحتی؟ شیطان گفت : از دست تو و امت تو ناراحتم. حضرت محمد صلی الله علیه وآله و سلم فرمود چرا از من ناراحتی؟ شیطان گفت : چون این همه که من تلاش میکنم که مردم را گمراه کنم در آخر تو در قیامت شفاعت انها را می کنی و تمامی زحمات مرا به هدر میدهی به همین خاطر است که با تو دشمنم.( یکی از معضومین علیه السلام می فرماید : هرکس که محب و دوستدار اهل بیت باشد حضرت محمدقول داده که  او را به بهشت میبرد و شفاعتش کند  _ یعنی اگر ما نمازی میخوانیم کمکی برای پیامبر هستیم که قول خود را راحت تر عملی کند و مارا شفاعت کرده و به بهشت ببرد.)

حضرت فرمود از امتم چرا ناراحتی؟ شیطان گفت : امت تو خصوصیاتی دارند که امت های دیگر ندارند.

اول اینکه _ وقتی بهم میرسند سلام میکنند که سلام اسم خداوند است و من از این اسم میترسم.

دوم اینکه وقتی هم دیگر را می بینند به یکدیگر دست میدهند و تا دست هایشان از هم درنیامده گناهانشان بخشیده میشود.

سوم اینکه وقتی میخواهند غذا بخورند بسم ا.. میگویند و من دیگر نمیتوانم غذا بخورم و گرسنه می مانم.

چهارم  اینکه بعداز غذا خوردن الحمدا... میگویند.

پنجم اینکه وفتی اسم تو می آید بلند بلند صلوات ختم می کنند و انقدر  ثواب ان زیاد است که من فرار میکنم.

ششم اینکه وقتی میخواهند کارری بکنند ان شاءا.. می گویند و من دیگر نمیتوانم در ان کار دخالت کنم و انها را برهم زنم.

هفتم انکه صدقه میدهند و وقتی که صدقه میدهند هم گناهانشان امرزیده میشود و هم هفتاد نوع بلا را از خود دور میکند به همین دلیل حضرت نبی اکرم (ص) فرمودند: وقتی انسان دستش را در جیبش میکند تا صدقه بدهد هفتاد شیطان دست او را میگیرند تا اورا منصرف نمایند.

هشتم انانکه قران میخوانند و در خانه ای که قران خوانده میشود دیگر جایی برای من نمیماند چون در ان خانه ملایک رفت و امد میکنند.

نهم انکه مرا زیاد لعنت می کنند و باهر لعنت یک زخم بر بدنم می افتد و تا زمانی که ان شخص را به گمراهی نکشانم انها خوب نمیشود.

دهم اینکه هنگامی که گناه میکنند سریع توبه میکنند و زحمات مرا به هدر می دهند.

یازدهم ابنکه عطسه که میکنند الحمد ا.. می گویند. حضرت فرمودند: عطسه از طرف خداوند و خمیازه از طرف شیطان است و وقتی عطسه می کنید باید الحمد ا.. بگویید.

............------ادامه دارد-----..........

سید محمد حسینی
۰۳ تیر ۹۵ ، ۱۶:۰۴ موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱ نظر